APIE ĮMONĘ

APIE ĮMONĘ

UAB „Biokuro bazė“ – moderni ir perspektyvi įmonė, užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba baltarusiškais durpių briketais, gabalinėmis kuro durpėmis, beržinėmis ir alksninėmis malkomis, medžio pjuvenų briketais ir granulėmis, akmens anglimi, mediniais padėklais. 2010 metais įsikūrusi UAB „Biokuro bazė“ yra besiplečianti ir sėkmingai dirbanti įmonė.

Pagrindinė įmonės veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba kietu kuru.

Savo klientams siūlome aukštos kokybės gaminius bei greitą, operatyvų aptarnavimą. Savo produktus vežame į Radviliškio, Šiaulių, Panevėžio, Pakruojo, Kelmės ir kitus miestus.

Nuo 2014 m. įmonė praplėtė savo veiklą pradėjusi gaminti  įvairių matmenų medinius padėklus. Padėklus gaminame  įvairių ilgių, dydžių ir formų (pagal kliento pageidavimą). Savo produkciją parduodame Lietuvoje ir eksportuojame į kitas Europos sąjungos šalis. Klientams pageidaujant, padėklus pristatome.

Pagrindinė įmonės buveinė yra Radviliškio mieste, čia sukoncentruotas valdymo bei techninis personalas. Kiekvienos įmonės sėkmės pagrindas – joje dirbantys žmonės, todėl stengiamės savo darbuotojams užtikrinti gerą ir saugią darbo vietą.

Svarbiausias mūsų tikslas – patenkintas klientas.

Tik pas mus rasite geriausią kokybės ir kainos santykį!

Visais klausimais kreipkitės el. paštu: administracija@biokurobaze.lt arba telefonu: tel. +37061000006

Puikus įvertinims – Sparčiausiai augančios bendrovės 2020

Apie mus - biokuro bazė, paletės, granulės, akmens anglis
Apie mus - biokuro bazė, paletės, granulės, akmens anglis

Užsisakykite!